Ціни на нафту помірно зростають вранці у вівторок

Нафта і газ Ринки 23.08.2022    11:53
Ціни на нафту помірно зростають вранці у вівторок на побоюваннях, що ОПЕК може знизити видобуток на тлі високої волатильності на нафтовому ринку.

Вартість жовтневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:09 кск у вівторок становить $97 за барель, що на $0,52 (0,54%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у понеділок ці контракти подешевшали на 24 центи, до $96,48 за барель. Ціна ф'ючерсів на WTI на жовтень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) становить до цього часу $90,93 за барель, що на $0,57 (0,63%) більше за підсумкове значення попередньої сесії. До закриття попередньої сесії вартість WTI знизилася на 54 центи, до $90,23 за барель.

 Міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Сальман напередодні зазначив, що висока волатильність та низька ліквідність торгів означають, що нафтовий ринок все більше віддаляється від фундаментальних для нього факторів, і це може змусити ОПЕК+ до відповідних дій.

"Без достатньої ліквідності нафтовий ринок не може належним чином відображати фізичні реалії, і це може давати хибне почуття безпеки в моменти, коли вільні резервні потужності жорстко обмежені, і ризик серйозних перебоїв у постачаннях залишається високим", - заявив він у відповідь на письмові питання агентства Bloomberg.

Міністр додав, що ОПЕК+ має необхідні механізми для того, щоб впоратися з поточними викликами, "у тому числі за рахунок скорочення видобутку у будь-який момент та у різних формах, як це було продемонстровано у 2020 та 2021 роках". Також учасники ринку продовжують стежити за переговорами щодо ядерної угоди з Іраном. У разі успіху переговорів та зняття санкцій із країни вона зможе постачати на ринок близько 2,5 млн барелів нафти на добу.
Теги:   нафта Переглядів:   234

Читайте також:

22.11

Ціни на нафту стабілізувалися після 2%, Brent - $74,3 за барель

22.11

Азербайджан скоротив експорт газу на 7%

21.11

Норвегія збільшила видобуток природного газу на 3,6%