"Укравтодор" розглядає можливість випуску євробондів до кінця року

Ринки Транспорт 02.09.2022    16:21
Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розглядає можливість залучення додаткового фінансування на ремонт автодоріг у поточному році. "Ми розглядаємо всі можливі варіанти, це, зокрема, і кредитні, і грантові кошти.

Ведемо переговори з нашими європейськими партнерами і не лише з ними про залучення коштів із різних джерел.

Поки говорити про якісь конкретні рішення та проекти рано, але гадаю, що вже за місяць ми зможемо предметно озвучити фінальну стадію переговорів та суми, які зможемо залучити до кінця цього року", - заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник голови "Укравтодору" Андрій Івко.

Він зазначив, що навіть після узгодженого відстрочення виплат з євробондів міжнародні партнери готові йти назустріч у питаннях залучення "Укравтодором" додаткового фінансування. "Навіть у мирному житті це звичайні практики як у державному, так і у приватному секторі. У нас форс-мажор, триває найбільша війна на європейському континенті, тому нам йдуть назустріч. І реструктуризація дозволить нам легше переносити те, що сьогодні відбувається. Маю на увазі – з фінансової точки зору", - наголосив він.

Як повідомлялося, з 11 серпня 2022 року "Укравтодор", який розмістив у червні минулого року під гарантії держави дебютні єврооблігації на $700 млн з погашенням у 2028 році зі ставкою 6,25%, отримав згоду власників цих паперів на відстрочку виплат відсотків за ними та перенесення строку їхнього погашення на два роки.
Теги:   Укравтодор євробонд Переглядів:   429

Читайте також:

23.02

Експерти проаналізували вибори у ключових країнах світу, що мають відбутись у 2025 році

22.02

США представили Україні нову редакцію договору щодо надр

22.02

Найближчі ночі в Києві будуть дуже холодні, без опадів