Нідерланди нададуть українським аграріям EUR50 млн на розмінування сільгоспземель та на закупівлю насіння і сільгоспобладнання

Агро Ринки 10.04.2023    13:41 Нідерланди нададуть українським аграріям EUR10 млн на розмінування сільгоспземель, а також EUR40 млн на закупівлю насіння і сільгоспобладнання із загального пакета допомоги Україні в EUR180 млн, повідомили члени Комітету із сільського господарства парламенту Нідерландів на зустрічі у Верховній Раді.

"Ми будемо раді допомозі Нідерландів у розмінуванні, щоб пришвидшити цей процес. Адже це одна з нагальних проблем аграріїв, особливо південних і східних регіонів", - повідомив керівник парламентського комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

Він запропонував звернути увагу на проєкти з відновлення і модернізації систем зрошення та дренажу, розширення нових логістичних шляхів з ЄС для сприяння українським фермерам в експорті сільгосппродукції.
Теги:   розмінування аграрій Нідерланди насіння Переглядів:   273

Читайте також:

14.03

УЗ скоротила експорт зерна на 17% у лютому

13.03

Ціни на яйця в США зросли на 10%, досягнувши $5,9 за дюжину

13.03

Україна та Туреччина розширюють агроспівпрацю та торгівлю