НАТО не запросить Україну зараз вступити в альянс, але прибере з вимог ПДЧ - джерела Інтерфакс-Україна

Ринки 11.07.2023    17:19 Союзники Організації Північноатлантичного договору не запрошують Україну до переговорів щодо членства, але пообіцяли це зробити, коли вони з цим погодяться і дозволять умови.

Про такий зміст заключного комюніке засідання глав держав і урядів країн Організації Північноатлантичного договору, що буде схвалено, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" кілька поінформованих джерел.

Вони стверджують, що формулювання звучатиме так: "Ми надішлемо запрошення, коли союзники погодяться і будуть виконані умови".

Джерела також кажуть, що союзники погодилися з тим, щоб з умов для України виключити План дій щодо членства. Це формулювання може бути записано так: "Шлях України до повної євроатлантичної інтеграції вийшов за рамки необхідності Плану дій щодо членства".

Водночас джерела не виключають, що текст може бути змінено.
Теги:   Альянс НАТО ПДЧ Переглядів:   306

Читайте також:

23.02

Експерти проаналізували вибори у ключових країнах світу, що мають відбутись у 2025 році

22.02

США представили Україні нову редакцію договору щодо надр

22.02

Найближчі ночі в Києві будуть дуже холодні, без опадів