SkyUp збільшила обсяг перевезення пасажирів на 24%
Ринки Транспорт 30.01.2024 16:24 Українська авіакомпанія SkyUp Airlines у 2023 році збільшила кількість перевезених пасажирів на 24% порівняно з 2022 роком - до 1,546 млн.Згідно з повідомленням на офіційному сайті SkyUp Airlines, авіакомпанія також виконала 10,528 тис. рейсів у 53 країни за 664 маршрутами, що на 36% більше, ніж 2022 року.
Найбільшу кількість рейсів літаки SkyUp Airlines виконали до/з аеропорту Кишинева - 2 тис. рейсів, Єгипту - 1,685 тис., Туреччини - 1,219 тис., Тунісу - 675 рейсів, Румунії - 556 рейсів, ідеться в повідомленні.
Зазначається, що авіакомпанія 2023 року співпрацювала на умовах ACMI-контрактів із Tunisair, FlyOne, HiSky SRL, HiSky Europe SRL, Wizz Air Malta, Wizz Air Abu Dhabi, Corendon Dutch, Tailwind Airlines і FlyEgypt.
"Після турбулентного 2022 року 2023-й став роком стабілізації роботи авіакомпанії. Ми значно збільшили обсяги ACMI-контрактів і стали однією з 20 найбільш затребуваних авіакомпаній Європи. Такі результати дали нам змогу зберегти команду професіоналів, що зараз фактично є запорукою майбутнього відновлення української цивільної авіації", - наводяться в повідомленні слова CEO SkyUp Дмитра Сєроухова.
Він запевнив, що 2024 року авіакомпанія продовжить зміцнювати позиції на ринках ACMI-контрактів і чартерних перевезень, і висловив сподівання на якнайшвидшу перемогу України та відновлення польотів в українському повітряному просторі.
SkyUp повідомили, що 2023 року зберегла команду 1,139 професіоналів і перерахувала державі майже 200 млн грн податків.
У листопаді та грудні 2023 року SkyUp Airlines узяли участь у надскладній операції з порятунку громадян України із Сектора Гази. Вдалося евакуювати близько 200 українців. За допомогу в евакуації українців із сектору Гази SkyUp Airlines подякував Президент Володимир Зеленський, ідеться в повідомленні.
Також сказано, що SkyUp працює над поліпшенням процесів і впроваджує сучасні технології: у 2023 році компанія підписала угоду з IBS Software для імплементації рішень, що дають змогу модернізувати дистрибуцію, підвищити доходи та поліпшити роботу систем обслуговування.
Крім того, авіакомпанія впроваджує систему управління ризиками авіаційної безпеки від Osprey Flight Solutions. Відбулося навчання персоналу і запуск програмного забезпечення, сказано в повідомленні. Зазначається, що завдяки адаптованому збору даних, можливостям будувати прогнози, автоматичним сповіщенням і позначенню пріоритетів, система Osprey безперервно відстежує зміни, миттєво корегує оцінку ризиків і надсилає відповідні повідомлення для подальшого ухвалення рішень щодо можливої зміни маршрутів і графіка польотів.
У 2023 році SkyUP вийшла на європейський ринок, заснувавши авіакомпанію SkyUp MT, яка отримала сертифікат експлуатанта (AOC), сертифікат CAMO (Continuing airworthiness management organisation) і ліцензію на виконання рейсів (AOL). Офіс авіакомпанії розташовується на Мальті, а в її флоті зараз два літаки Boeing 737-800.
Авіакомпанія 2023 року отримала дозвіл на оперування на території Сполучених Штатів Америки - сертифікат іноземного авіаперевізника FAR129. Крім того, SkyUp може працювати і в Канаді. Сертифікат іноземного перевізника FAOC дозволяє українській авіакомпанії надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.
SkyUp виконує комерційні рейси за ACMI-контрактами з середини квітня 2022 року. Станом на червень 2023 року, згідно з даними звіту ACMI Contract Monitor від ch-aviation, перевізник увійшов до 15 найкращих постачальників ACMI-послуг і до списку авіакомпаній з найбільшими ACMI-контрактами.
Теги: SkyUp пасажир Переглядів: 275