Через негоду на Київщині знеструмлені 36 ліній і 611 підстанцій - обладміністрація

Ринки 12.06.2024    11:58

Унаслідок грози з сильним дощем і вітром до 25 м/с на ранок 12 червня на Київщині знеструмлено 36 ліній і 611 трансформаторних підстанцій, повідомляють на сайті Київської обласної військової адміністрації в середу вранці.

"Грозовий фронт зачепив усі регіони Київщини... Фахівці вже ліквідовують наслідки негоди. Завдання - максимально оперативно відновити роботу всіх ліній вищої напруги - 10 кВ і перейти на заявки клієнтів мережами нижчого класу напруги 0,4 кВ, щоб повернути світло в усі будинки. Сильний вітер із дощем ускладнює роботу, що може спровокувати нові аварії в мережах", - ідеться в повідомленні.

Водночас в обладміністрації нагадують, що 12 червня обмеження електроспоживання в Київській області діятиме з 15:00 до 23:00.

Теги:   негода Київщина обладміністрація Переглядів:   247

Читайте також:

22.02

США представили Україні нову редакцію договору щодо надр

22.02

Найближчі ночі в Києві будуть дуже холодні, без опадів

22.02

«Укргазвидобування» оголосило тендер на страхування відповідальності