Boeing і «Антонов» уклали меморандум про співпрацю в оборонній сфері

Машинобудування Транспорт 23.07.2024    15:24

Американська Boeing Co. і державне підприємство «Антонов» (Київ) уклали меморандум про співпрацю в оборонній сфері, зокрема розвитку безпілотних авіаційних систем.

«Компанії Boeing (NYSE:BA) і «Антонов» підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою вивчення можливостей співробітництва за проєктами, пов'язаними з обороною», - йдеться в повідомленні на сайті американської компанії в понеділок.

Сфери потенційного співробітництва, окреслені в угоді, охоплюють навчання, логістичну підтримку та послуги з капітального ремонту тактичних безпілотних літальних апаратів, що використовуються Збройними силами України, зокрема й ScanEagle. Крім того, компанії вивчать можливості надання «Антоновим» інженерної підтримки Boeing, сказано в повідомленні.

«Ми раді продовжити співпрацю з «Антоновим», щоб підтримати розвиток України та економічне зростання», - наводять у повідомленні слова Теда Колберта, президента і головного виконавчого директора Boeing Defense, Space & Security Теда Колберта.

Він підкреслив, що угода демонструє постійні зусилля Boeing з пошуку нових можливостей для співпраці з українською промисловістю. Також, Колберт нагадав, що на початку року компанія підписала Договір про оборонну промисловість України.

За словами гендиректора «Антонов» Ієвгена Гаврилова, угода відкриває нові можливості для впровадження новітніх і найефективніших рішень, а також можливість реалізації майбутніх проєктів з Boeing в аерокосмічній та оборонній промисловості.

«Сильна, інноваційна та ефективна оборонна промисловість є ключем до сталого економічного розвитку та національної безпеки, і ми дуже раді співпраці з Boeing», - цитуються в повідомленні слова Гаврилова.

Аерокосмічна компанія Boeing Co розробляє, виробляє та обслуговує комерційні літаки, оборонну продукцію та космічні системи для клієнтів у понад 150 країнах.

У 2018 році на авіаційній виставці у Фарнборо «Антонов» підписав генеральну угоду з Boeing, за допомогою якої розраховував придбати низку комплектувальних виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміщення, зокрема, для запуску серійного виробництва новітніх літаків марки «АН» і забезпечення їхньої післяпродажної підтримки.

Теги:   Антонов меморандум Boeing оборонна сфера Переглядів:   374

Читайте також:

13.01

BMW скоротила продажі у 2024 році на 4%, попит на електромобілі зріс на 13,5%

13.01

Виробництво авто в Китаї у 2024 році зросло на 3,7%, продажі досягли рекордних 31,4 млн

09.01

Реєстрації електромобілів в Україні у 2024 році зросли на 38%