Роздрібний продаж в єврозоні зріс на 0,1% м/м

Ринки 06.09.2024    11:29

Роздрібний продаж в єврозоні в липні зріс на 0,1% щодо попереднього місяця, повідомило статистичне управління Європейського союзу.

Аналітики в середньому прогнозували збільшення на 0,2%, за даними агентства Bloomberg.

Продаж продуктів харчування, напоїв і тютюнової продукції підвищився на 0,4%, автомобільного пального - знизився на 1%. Реалізація непродовольчих товарів (без урахування автомобільного палива) зросла на 0,1%.

Роздрібний продаж в єврозоні в липні також зменшився на 0,1% порівняно з аналогічним місяцем 2023 року.

Згідно з переглянутими даними, у червні продаж скоротився на 0,4% як у помісячному, так і в річному вираженні. Раніше зниження обох показників оцінювалося в 0,3%.

Роздрібний продаж в Європейському союзі в липні зріс на 0,2% за місяць і на 0,4% за рік.

Теги:   єврозона Роздрібний продаж Переглядів:   168

Читайте також:

24.02

Урсула фон дер Ляєн: ЄС уже підтримав Україну на EUR145 млрд, додаткові EUR3,5 млрд передадуть у березні

24.02

Урсула фон дер Ляєн анонсувала інтеграцію енергетичних ринків України та Молдови в європейський ринок до кінця 2026 року

24.02

Угорщина, Болгарія, Румунія і Словаччина вимагають повернути квотування української агропродукції