Pfizer вийшла з Haleon, продавши частку за $3,25 млрд

Фармацевтика 19.03.2025    17:12

Фармкомпанія Pfizer Inc. продала решту 7,3-выдсоткову частку в британській Haleon, що випускає безрецептурні препарати і товари для особистої гігієни, за 2,5 млрд фунтів стерлінгів ($3,25 млрд).

Загалом було продано близько 618 млн акцій за ціною 385 пенсів за папір, що на 1,6% нижче за їхню ціну на закриття ринку у вівторок, повідомляє Market Watch.

Haleon викупила у Pfizer 44 млн власних акцій за тією ж ціною - на суму близько 170 млн фунтів.

Haleon була утворена як підрозділ британської GSK у липні 2019 року з бізнесів у сфері споживчих товарів медичного призначення самої GSK і Pfizer. Компанія випускає косметичні товари, серед яких зубна паста брендів Sensodyne і Aquafresh, а також низку лікарських препаратів, включно з жарознижувальним Panadol і протизапальним Advil.

У липні 2022 року Haleon була виділена в окрему компанію і отримала лістинг на Лондонській фондовій біржі. GSK повністю продала свою частку в ній у травні минулого року.

Акції Pfizer додають у ціні 0,2% під час попередніх торгів у середу. За останні 12 місяців їхня вартість знизилася на 5%.

Теги:   Pfizer Haleon Переглядів:   69

Читайте також:

19.03

Експорт українських ліків сягнув $33,5 млн за два місяці

18.03

Спалах африканської чуми свиней зафіксовано у Львівській області

17.03

AstraZeneca купить EsoBiotech за $1 млрд