Ferrexpo тимчасово призупинила виробництво на своїх підприємствах у Полтавській області
Ринки Гірничовидобуток 11.10.2022 12:56 Гірничорудна компанія Ferrexpo з активами в Україні тимчасово призупинила виробництво на своїх підприємствах у Полтавській області через пошкодження державної електроенергетичної інфраструктури російськими обстрілами у понеділок, 10 жовтня."В даний час інженери проводять оцінку збитків, завданих електроінфраструктурі, та оцінку періоду простою виробництва у зв'язку з проведенням ремонтних робіт", - наголошується у біржовому повідомленні компанії у вівторок.
Ferrexpo зазначає, що ніхто з її співробітників не постраждав через вчорашні напади.
"Обмежене електропостачання доступне на підприємствах групи, яким надається пріоритет для критично важливого обладнання, необхідного для основних послуг та місцевих спільнот", - зазначає компанія.
Ferrexpo підкреслює, що в даний час має достатній обсяг своєї продукції, що знаходиться в дорозі, або на складах, для задоволення очікуваних обсягів продажу, за умови, що логістичні коридори залишаються доступними.
"Учорашні події призвели до значних збитків для великих міст по всій Україні, а також відключення електроенергії на наших підприємствах і місцевих громадах. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити подачу електроенергії в критичних зонах, як на наших об'єктах, так і в місцевих спільнотах, щоб забезпечити безпеку наших співробітників та членів спільноти", – наводяться у повідомленні слова головного виконавчого директора Ferrexpo Джима Норта.
Ferrеxpo належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК та 99,9% Біланівського ГЗК.
Компанія в липні-вересні 2022 року виробила 839 тис. тонн котунів, що на 68% менше, ніж за аналогічний період 2021 року, і викликане вторгненням Росії в Україну та пов'язаними з цим логістичними обмеженнями, що потребують скорочення виробництва.
Загалом за дев'ять місяців цього року виробництво котунів становило 5,637 млн тонн, що на 31% менше, ніж за аналогічний період минулого року, проте виробництво котунів прямого відновлення збільшилося на 7% – до 353 тис. тонн.