Чи планують соціальну інфраструктуру забудовники у своїх проєктах?
Нерухомість 21.08.2024 17:33Ми розуміємо, що питання безпеки в житлових комплексах, зокрема щодо соціальної інфраструктури, потребує передусім комплексного підходу.
Саме тому у своїх проєктах ми застосовуємо трирівневу систему безпеки, а саме: безпека особиста (закрита територія, система контроля доступа, відеонагляд та охорона), безпека енергетична (посилені засоби автоматизації інженерних комунікацій, застосування (за потреби) альтернативних джерел генерації енергії, а також проєктування геотермальних насосів для багатоквартирного будівництва, що дозволяє скоротити обсяги споживання опалення щонайменше на 40%, а енергоспоживання на приблизно 35 кВтгод на квадратний метр), а також безпека соціальна - йдеться про створення єдиного ком’юніті сусідів та однодумців, коли враховуючи концепт та формат ЖК, його життєві сценарії, ваші сусіди мають схожі цінності, філософію та потреби. Це, як показує практика вже заселених будинків, знімає купу побутових питань і співжиття на території.
Соціальні об’єкти - це не відірвані в часі та просторі точкові забудови (школи, садочки, центри розвитку, ком’юніті центри), а частина нашої екосистеми для життя. Тож вони повністю проєктуються за нашими підходами та цінностями: продумана ергономіка життєвого простору, високий рівень енергоефективності (досягається, наприклад, за рахунок склопакетів з новим поколінням скла високої якості з магнетронним напиленням, яке дозволяє сонячному світлу проникати всередину приміщення, у той самий час не пропускаючи сонячне тепло, це міцна термостійка мінеральна вата світового бренду Rockwool, яка забезпечує оптимальний внутрішній мікроклімат, не перешкоджаючи природній дифузії надлишків водяної пари та демонструючи високі термоізоляційні властивості), естетика та сервіс найкращого рівня.
Зараз в нашому портфелі з великих соціальних об’єктів на різних стадіях реалізації перебувають дитячий садок та школи, причому ми вже знаємо операторів - КМДШ (ЖК Lucky Land) та початкова школа в поліфункціональному кластері Park Lake City (Британська міжнародна школа в Україні), ком’юніті центр для сусідів в Park Lake City з рестораном та кількома зонами атракції, де кожен знайде собі заняття для душі. Двомовний дитячий садок також отримає прописку в Park Lake City. Це буде двоповерховий заклад площею майже 3 тис. кв.м, розрахований на 180 малюків від 3 до 5 років.
Загалом лише в ЖК Lucky Land у нас буде 6 садочків, тож роботи вистачає. Плануємо все реалізовувати поступово з будівництвом нових будинків, щоб органічно задовольняти попит молодих батьків на якісний, безпечний та комфортний простір для зростання їхніх малюків.
Дарія Бедя, Директорка з маркетингу компанії DIM
Теги: DIM інфраструктура забудовник Бедя Переглядів: 18